Promocje Jest 22 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
 • Chi-Cafe balans łagodna dla żołądka i jelit bogata w substancje balastowe z włókien akacji naturalne przeciwutleniacze: palona i zielona kawa, guarana, owoc granatu, żeńszeń i  kakao bogata w magnez (na serce, układ kostny, newowy, energię), zawiera wapń działa...

  Chi-Cafe balans łagodna dla żołądka i jelit bogata w substancje balastowe z włókien akacji naturalne przeciwutleniacze: palona i zielona kawa, guarana, owoc granatu, żeńszeń i  kakao bogata w magnez (na serce, układ kostny, newowy, energię), zawiera wapń działa zasadowo

  89,00 zł
  W magazynie
 • Delikatna w smaku herbatka naturalna. Idealna dla osób utrzymujących zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia. Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie.

  Delikatna w smaku herbatka naturalna. Idealna dla osób utrzymujących zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia. Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie.

  11,00 zł
  W magazynie
 • Delikatna w smaku herbatka naturalna. Idealna dla osób utrzymujących zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia. Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie.

  Delikatna w smaku herbatka naturalna. Idealna dla osób utrzymujących zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia. Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie.

  17,00 zł
  W magazynie
 • 36 porcji - 1,09 zł za filiżankę pysznej kawy Łagodne pobudzenie i zdrowa przyjemność. Odpręż się i rozkoszuj smakowitą i zdrową Chi-Cafe balans.

  36 porcji - 1,09 zł za filiżankę pysznej kawy Łagodne pobudzenie i zdrowa przyjemność. Odpręż się i rozkoszuj smakowitą i zdrową Chi-Cafe balans.

  39,00 zł
  W magazynie
 • Flavochino to napój kakaowy bogaty w bioaktywne flawonole, magnez i potas. Jest słodzony ksylitolem – naturalny słodzik z brzozy. Nie zawiera glutenu, laktozy ani roślin modyfikowanych genetycznie. Produkt wegański.

  Flavochino to napój kakaowy bogaty w bioaktywne flawonole, magnez i potas. Jest słodzony ksylitolem – naturalny słodzik z brzozy. Nie zawiera glutenu, laktozy ani roślin modyfikowanych genetycznie. Produkt wegański.

  59,00 zł
  W magazynie
 • AminoBase -  Kompletny zamiennik posiłku  pomagających kontrolować wagę ciała. Dostarcza tego, czego organizmowi potrzeba do dobrego funkcjonowania,  jednocześnie wspomagając spalanie i oczyszczanie organizmu.

  AminoBase -  Kompletny zamiennik posiłku  pomagających kontrolować wagę ciała. Dostarcza tego, czego organizmowi potrzeba do dobrego funkcjonowania,  jednocześnie wspomagając spalanie i oczyszczanie organizmu.

  59,00 zł
  W magazynie
 • Suplement diety z naturalnie fermentowanym prawoskrętnym kwasem mlekowym dosłodzony wyciągiem z liści stewii.

  Suplement diety z naturalnie fermentowanym prawoskrętnym kwasem mlekowym dosłodzony wyciągiem z liści stewii.

  69,00 zł
  W magazynie
 • suplement diety 46 g netto 90 kapsułek celulozowych szczepy bakterii i Bifido dla uzupełnienia flory jelit. LactoBifido to kapsułki z bakteriami probiotycznymi dla utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej jelit.

  suplement diety 46 g netto 90 kapsułek celulozowych szczepy bakterii i Bifido dla uzupełnienia flory jelit. LactoBifido to kapsułki z bakteriami probiotycznymi dla utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej jelit.

  119,00 zł
  W magazynie
 • Odświeżająca mieszanka minerałów na bazie cytrynianów ( soli kwasu cytrynowego ) pozyskanych z surowców pochodzenia roślinnego i mineralnego.

  Odświeżająca mieszanka minerałów na bazie cytrynianów ( soli kwasu cytrynowego ) pozyskanych z surowców pochodzenia roślinnego i mineralnego.

  87,00 zł
  W magazynie
 • TocoProtect to naturalna ochrona komórek przez silne antyutleniacze: witaminy z grupy E i polifenole z oliwek. Składniki te chronią komórki przed niszczącym działaniem wolnych rodników tlenowych (stres oksydacyjny). Witamina E dodatkowo wspomaga prawidłowe podziały...

  TocoProtect to naturalna ochrona komórek przez silne antyutleniacze: witaminy z grupy E i polifenole z oliwek. Składniki te chronią komórki przed niszczącym działaniem wolnych rodników tlenowych (stres oksydacyjny). Witamina E dodatkowo wspomaga prawidłowe podziały komórek.

  59,00 zł
  W magazynie
 • Tylko jedna kropla Witaminy słońca zawiera aż 800 j.m. witaminy D3. Jest to ilość zapewniająca odpowiedni poziom tej witaminy nawet u osób z zupełnym brakiem jej endogennego wytwarzania.

  Tylko jedna kropla Witaminy słońca zawiera aż 800 j.m. witaminy D3. Jest to ilość zapewniająca odpowiedni poziom tej witaminy nawet u osób z zupełnym brakiem jej endogennego wytwarzania.

  39,00 zł
  W magazynie
 • Kapsułki GranaCor zawierają przefermentowany, liofilizowany miąższ owoców granatu wzbogacony selenem, kwasem foliowym, witaminami B12, D i E. Na jedno opakowanie GranaCor zużyto ok. 30 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu.

  Kapsułki GranaCor zawierają przefermentowany, liofilizowany miąższ owoców granatu wzbogacony selenem, kwasem foliowym, witaminami B12, D i E. Na jedno opakowanie GranaCor zużyto ok. 30 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu.

  97,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów